Крај је! Реал Мадрид и Америка изједначени са два гола.

Родриго је шутирао, али лопта иде поред гола.

Цамавинг је шутирао десном ногом, али мексички голман држи лопту.

81′

Гол, гол, гол за Америку! Фидалго постиже пенал за изједначење.

12:17 поподнепре 3 сата

80′

Промашио је! Фидалго шутира, Луна хвата лопту; али иде напред, судија ће поновити пенал.

12:16 поподнепре 3 сата

79′

Пенал за Америку! Фидалго улази у шпански простор, Тобијас на крају обара нападача и досуђује се пенал.

12:13 поподнепре 3 сата

76′

Тобијас шаље центаршут за Родрига, али нападач не успева да погоди лопту.

00:08пре 3 сата

71′

Близу! Чуамени је упутио смртоносни ударац ка голу, али Хименез је био при руци да спречи трећи.

00:01пре 4 часова

64′

Себалос је шутирао, али Хименез на крају одбија лопту.

23:58пре 4 часова

65′

Рејес је покушао да прође ка одбрани, али је одбрана добро заустављена и спречава наставак опасности.

23:52пре 4 часова

54′

Гол, гол, гол Реал Мадрид! Азаров пенал довео је Шпанце у предност.

23:47 поподнепре 4 часова

50′

Центар Лајуна и Лунин држе лопту.

23:41 поподнепре 4 часова

45′

Акција се наставља у другом полувремену.

23:23пре 4 часова

45+2′

Први део је завршен! Реал Мадрид и Америка изједначени са једним голом.

23:22пре 4 часова

45′

Опасан ударац главом Рудигера, али ударац иде поред гола.

11:19 поподнепре 4 часова

42′

Лопта се већину времена расправља у средини терена, а обе екипе покушавају да створе опасност.

23:13 поподнепре 4 часова

36′

Опасно је стигао Винисијус, али га је Лара спречила да шутира на гол.

11:09 поподнепре 4 часова

32′

Лаиун покушава са лоптом, али Луна држи лопту.

23:08пре 4 часова

30′

Мењање Америке. Гиљерма Очоу заменио је Оскар Хименез.

22:59пре 5 сати

22′

Гол, гол, гол Реал Мадрид! Бензема је шутирао ван шеснаестерца, а Очоа није сачувао изједначење.

22:57пре 5 сати

20′

Додавање Винисијуса, али он завршава грешком и лопта завршава пред ногама америчког тима.

22:49пре 5 сати

12′

Опасан покушај Васкеза, али је на крају закуцао лопту у одбрану.

10:42 поподнепре 5 сати

4′

Гол, гол, гол за Америку! Ударац Мартина отвара резултат у корист гостију.

10:37 поподнепре 5 сати

0′

Догађај почиње у Орацле Парку.

10:36 поподнепре 5 сати

Америка: ЛинеУп

Г. Оцхоа; С. Реиес, С. Цацерес, Е. Лара, Ј. Санцхез; А. Зендејас, П. Акуино, Ј. дос Сантос, М. Лаиун; Ф. Винес, Х. Мартин.

10:31 поподнепре 5 сати

Реал Мадрид: Састав

А. Лунин; Л. Васкуез, Нацхо, А. Рудигер, Ф. Менди; Цасемиро, Л. Модрић, Т. Кроос; М. Асенсио, К. Бензема, В. Јуниор.

10:26 поподнепре 5 сати

На суду

Обе екипе се већ загревају на терену пред почетак меча.

22:21пре 5 сати

Је дошао

И Америка и Реал Мадрид су већ на стадиону спремни да одиграју још једну пријатељску утакмицу.

10:11 поподнепре 5 сати

Америка да подигне

Америка није добро почела у Лиги МКС, па ће данас тражити добру игру.

10:06 поподнепре 5 сати

Он тражи освету

Последњи меч Реал Мадрида одиграо је на Класико Еспанолу, тако да ће у овом мечу тражити реванш и победу.

10:01 поподнепре 6 сати

Пази на овај

За оба тима су играли многи историјски играчи, као што су Иван Заморано, Руђери, Уго Санчез, Сантјаго Солари, иако је овај други као селектор у Америци.

21:56пре 6 сати

Трећи пут!

Америка ће у овом дуелу дати све од себе за победу, у претходним мечевима није успела да победи.

21:51пре 6 сати

Без жртава!

Америка нема жртву у погледу свог списка да игра утакмице на америчком тлу.

21:46пре 6 сати

Вратили смо се!

Враћамо се за извештавање Реал Мадрида против Америке из минута у минут. Ускоро ћемо поделити најновије информације и саставе за оба тима.

21:41пре 6 сати

Обратите пажњу на изјаву

Сантјаго Солари, бивши селектор Америке, говорио је пре меча: “Биће забавно јер, због различитих континената, није уобичајено да се сучељавају. Највећи тим у историји фудбала ће се суочити са највише популаран тим у целој Централној и Северној Америци.Терен ће дефинитивно бити пун због латиноамеричке подршке Америци у САД. Биће јако забавно лично јер већину њих познајем.

21:36пре 6 сати

Врати се!

За овај меч, Анћелоти је потврдио да ће Карим Бензема бити присутан и да ће такође видети неколико минута акције у овој пријатељској утакмици.

21:31пре 6 сати

Историја сусрета

Ови тимови су се у последње време састали два пута, први пут 2010. и други пут на Светском клупском првенству 2016. године, оба пута Америка је изгубила од Реал Мадрида, први пут са два гола према три и други пут са два гола према нули .

21:26пре 6 сати

Пратите уживо пренос Реал Мадрида против Америке.

За неколико тренутака поделићемо са вама саставе Реал Мадрида против Америке уживо, као и најновије информације са стадиона Орацле Парк. Пратите актуелни директан пренос меча на ВАВЕЛ-у.

21:21пре 6 сати

Како гледати пренос уживо Реал Мадрид против Америке на ТВ-у и онлајн?

21:16пре 6 сати

У које време је пријатељски меч Реал Мадрид против Америке 2022?

21:11пре 6 сати

Декларација Америке

Фернандо Ортиз говорио је пре ове важне утакмице: „Нормално је да се то дешава у тиму величине Америке, нормално је, читају се неке ствари да смо интерно мирни, знали смо за овај распоред када смо напуштали утакмицу Ксолоса. Рекао сам то, Не знам другачије него да радим, имамо прилику против Леона у недељу, то је део тога, не оправдавам се, некад играш добро и играч је одговоран, сад си играо лоше, а ја одговоран сам.”

“Па, они су тим међународне хијерархије, као што смо се ми суочили са Ситијем и Челсијем, урадићемо исто, они који имају среће да се суоче са Мадридом треба да уживају. Они који играју сутра и они који су имали шансу у претходни мечеви су срећни, желимо да покажемо зашто смо најбољи тим у Мексику“.

“Луис Фуентес је имао куцање и саветовали смо га да га држимо на посматрању, мислимо да га нећемо видети до викенда, нећемо ризиковати ако будемо могли да играмо са неким другим. Могло би бити, сутра 11. ће почети. имаће другу визију, Јона би могао бити, ротираћемо, то је сигурно, нема везе са Лигом.”

„Од свега је по мало, најважнија је проналажење баланса за минуте које желимо, искуство, срећа да се боримо против ових екипа, желимо да будемо стартер за младе играче, трудимо се да сви буду срећни. Као што сам рекао. Верујем да је мексичком фудбалу потребно више од тога, Либертадорес, да би тимовима дао више изложености, да изађу и такмиче се.”

20:51пре 7 сати

Утакмица се игра на стадиону Оракл Парк.

Утакмица Реал Мадрид – Америка играће се на стадиону Оракл Парк у Сан Франциску у Калифорнији. Стадион има капацитет за 41.915 људи.

20:46пре 7 сати

Добродошли на ВАВЕЛ.цом-ов извештај о пријатељским утакмицама пред сезону 2022: Реал Мадрид против Америке уживо!

Моје име је Лоре Солорзано и ја ћу бити ваш домаћин ове игре. Донећемо вам анализу пре утакмице, ажурирања резултата и вести управо овде на ВАВЕЛ-у.