Херогасм је коначно стигао у Тхе Боис и није разочарао. Док се епизода мало ослободила изворног материјала, 6. епизода 3. серије донела је неке од најлуђих тренутака које смо до сада видели у овој емисији. Лаз Алонсо, који у серији игра Мајчино млеко, заједно са писцем и шоунером Ериком Крипком разговарали су о једном конкретном тренутку када је ММ био натопљен вискозном млечном течношћу.

Упозорење: Суочавамо се са спојлерима из 6. епизоде ​​”Херогазма”.

Nyní hraje: The Boys: Eric Kripke vysvětluje nejdivočejší okamžiky Herogasmu

Během jedné scény dostane supersexuál zapojený do sexuální aktivity přírodní lubrikant na bundu Mother’s Milk. Samozřejmě, MM si chtěl vyčistit bundu, a tak hledá koupelnu. Otevře dveře, tady někdo křičí “hází provazy” a MM je politý galony ejakulátu.

“Bylo to jen mýdlo, lubrikant, voda, všechno, co nedráždilo oči ani pokožku. Přísahali, že nemají žádnou DNA,” řekl Alonso GameSpot. “Byl to náš poslední záběr noci. Doslova jsme měli herce v pozadí, kteří natáčeli celý den, a bylo tolik pokrytí, abychom se dostali do každého centimetru sídla, že když jsme se dostali ke scéně ‚házení provazů‘, měli jsme jen čas to, co vidíte, byl doslova jeden záběr, natočený ze všech možných úhlů.“

I když se namočení tou směsí mohlo zdát drsné, bylo to zjevně lepší než natáčení uvnitř mrtvé velryby pro sezónu 2. „Natáčení obou scén trvalo dny, ale epizoda s velrybou měla náročnější prvky od počasí po loď, bouře a museli jsme být každý den od krve,“ řekl Alonso. “Tohle jsou dvě sezóny, co mi to Kripke dělá! Kripke 2 – MM 0! Jsem přesvědčený, že Kripke zůstává vzhůru dlouho do noci a přemýšlí o tom, jak ponížit nebohého MM v každém ročním období. Opravdu má radost, když vidí, jak se MM ‘salámuje’ a teď” lana.” Kde to skončí, nikdo neví, uvidíme příští sezónu!”

Může se zdát, že Kripke to s Alonsem má, ale Kripke má k herci jen lásku. “Myslím, že je obětí svého vlastního úspěchu,” řekl Kripke GameSpot. “Protože kromě toho, že je tak skvělým hercem a tak komplikovaným, je náhodou jako úžasný rovný muž. Je to skvěle zábavný rovný muž. Dozvěděli jsme se to, když měl epizodu Love Sausage v sezóně 2. A tak se scénáristům líbí vidíme něco, co je úžasné, líbí se nám to. A on si to přečetl. A řekl: “Co to sakra chlape? Jako, co se mnou pořád děláš?” A já si říkal: “Jsi opravdu obětí svého vlastního úspěchu. Je to tak zábavné.” Je to jeden z mých nejoblíbenějších momentů sezóny. Je to kvůli tomu, jak to hraje, a je to kvůli Erin [Moriarty, Starlight] реакција.”

Међутим, снимање оргије Херогазма је само по себи било прилично тешко, с обзиром на пандемију ЦОВИД-а. „Логистички гледано, као продуцент, то је застрашујућа ноћна мора. Постоје десетине голих људи који симулирају сексуалне чинове током ЦОВИД-а. И наравно, као што можете да замислите, постоји око 1.000 начина који заиста могу поћи по злу ако се неко понаша неприкладно. Требало нам је неколико координатора за интимност да бисмо били сигурни да се сви понашају како треба, неколико службеника за ЦОВИД, неколико службеника обезбеђења. Јер оно што сам рекао је да ако можемо то да урадимо, морамо да будемо тако затворени када је у питању професионално снимање. И то је страшно, зар не? Постоји много неконтролисаних елемената када имате толико људи. На сву срећу, сви официри и разна стража одрадили су свој посао. И то је била потпуно професионална постава. Било је то као логистички изазов. Требало је око пет дана за снимање, а ја сам све време задржавао дах.”

Дечаци се могу гледати на Приме Видео, нове епизоде ​​су доступне сваког петка. За више информација о емисији, погледајте наше друге комаде из 3 сезоне:

У ГамеСпот-у Рецензија 3. серије ДечациМат Елфринг је рекао: “Дечаци су и даље једна од најбољих ТВ емисија о суперхеројима. То је серија која зна свој идентитет и која се труди сваке сезоне. Она наставља да расте и развија свет у којем живи, а да га не изгуби. И овде , глумачка екипа игра једну од најбољих глумачких представа серије. Трећа сезона Дечака је обавезна за летње гледање.”

Наши уредници су независно одабрали производе о којима се овде расправља. ГамеСпот може зарадити део прихода ако купите било шта са нашег сајта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.